FC Literpool United

Welcome to FC Literpool United.

::Počítadlo::

::Náš Banner::

Více v sekci ::Kontakt

 

::Aktuality::

 

Známe soupeře!

Dnes v pravé poledne proběhlo ve francouzském Nyonu utajené rozlosování Hanspaulské ligy. Našemu investigativnímu reportérovi Michalu "Mumu" Jágrikovi se při jeho cestě na dovolenou do Portugalska podařilo vplížit do místnosti, kde losování probíhalo. Informace o našich soupeřích jsou tedy pouze neoficiální, ale s velikou pravděpodobností pravdivé. Termíny a místa utkání nejsou zatím známá.

Pravděpodobně nejprestižnějším zápasem pro naše hráče bude opakování loňského boje o první místo s týmem Team Motivated. Literpool se jistě pokusí ukázat, že prohra byla opravdu jen náhodná :) Team Motivated je jedno z dvou mužstev, které známe z minulých sezón. Zbylých devět týmů je pro nás velkou neznámou. V následujícím článku se alespoň pokusíme uvést informace, které se zatím podařily nashromáždit našemu skautovi.

Atomový Veverky
Tento tým hrál v loňské sezóně 7.J ligu, ve které skončili na sedmém místě s dvanácti body. Skóre bylo vcelku vyrovnané 18:17.

Dejvický Expres
Dejvický Expres, podobně jako my, slavil v jarní sezóně postup do sedmé ligy. Z 8.L ligy postoupil z prvního místa s devatenácti body a se skóre 41:10. Více informací o týmu najdete na jejich webu.

Hashlerka THC 1993 B
V 7.F skupině skončil na pěkném čtvrtém místě se ziskem 14 bodů za 6 výher, 2 remízy a se skórem 35:26. Jen pro zajímavost, tento tým prohrál s Houbařovým Rájem 6:2. Kdo si nepamatuje, tak Houbařův Ráj jsme na podzim roku 2005 a 2006 porazili 6:1 resp. 4:3.

Hell Avalanche
Hell Avalanche hráli na jaře 7.G ligu a skončili v ní na pátem místě se skóre 40:41 a 12 body. Na jaře se utakli např. s Nočními Dravci, které také pamatujeme z nedávné doby. Zápas proháli 8:4.

HNK Praha FC
V 7.H lize skončili na jaře na 9. místě s osmi body a jen tak tak se zachránili o jeden bod před Gee Gee Olive (opět naši staří známý). Skóre měli ovšem kladné - 31:30. Více o tomto týmu zde.

Italia
Jediný sestupivší tým z 6. ligy v naší skupině. Konkrétně sestoupili z 6.G ligy, kde skončili poslední s -6 body. Klucííí asi chodí neradi pískat. Každopádně i přes odečtené body získali pouhé 4 body a to se skóre 15:68.

Kalich club Žižkov
Kalich také zůstává ve stejné lize jako na jaře - tedy 7.G. V té loni skončil na osmém místě s devíti body a záporným skóre 35:43. S Nočními Dravci prohráli 6:1.

Pěstební dělnice
Druhý z celkového počtu 5 týmů, které postoupili z osmé ligy. Pěstební Dělnice hráli 8.H ligu, ve které skončili o skóre na třetím místě s 18 body, ale přesto se dočkali postupu. Jejich skóre bylo 52:24. Web Dělnic je tady.

Guaraní
V pořadí třetí z postupujících z osmé ligy. Z 8.Q ligy postoupili z prvního místa s 20 body a výborným skóre 74:20. Jedinou pořážku utrpěli od Habet Praha FŇ, kteří skončili až na 8. místě.

Šnek FC A
Jeden ze dvou týmů, s kterými jsme se už utkali. V podzimní sezóně roku 2006 jsme jim uštědřili vysokou porážku 9:1. Ten zápas si nepamatuji, ale určitě jsem v něm zazářil :) Jinak v loňské sezóně skončili v 7.G lize na 7. místě s devíti body a se skóre 33:27. Stránky klubu.

Team Motivated
U tohoto týmu netřeba připomínat jakou ligu hrál loni. Moc dobře se známe a už teď se těšíme na odvetu!

Nadcházející sezóna slibuje být VELICE vyrovnanou a troufám si říct, že se nenajde tým, který by vysloveně vyčníval nad ostatními. Postupové, ale i sestupové šance jsou pro všechny stejné a bude to boj do posledního kola! Už teď se na vás všechny těšíme! P.S. Konkrétní rozlosování našich zápasů přineseme, terpve až bude oficiálně potvrzeno ze svazu.

Zpět

 

 

 

::Links::

 

 

 
 
Autor nenese žádnou vinu za případné poškození počítače související s návštěvou těchto stránek. © FC Literpool United.